Tato událost vám přinese obohacující zážitek, během něhož budeme slavit nás samotné a naši jedinečnost. Nahlédneme do základních pilířů a klíčových momentů našeho života. Přistoupíme k očištění a uvolnění těchto momentů, abychom se mohly osvobodit. Uvolnění starých potlačených emocí, programů a přesvědčení nám přinese okamžitou sílu a radost, obnoví přirozenou vitalitu.

červen 2024

Zaměříme se na sebepoznání, karty a rituály, abychom se propojily se sebou samými. Pracovat budeme s tělem a našimi emocemi. Provedu vás meditací pomocí křišťálových mís. Připravte se na momenty klidu a poznání, na setkání s vlastním nitrem a na výjimečnou cestu směrem k vlastní duši.

Na každou z vás si najdu čas na individuální výklad v soukromí týpí

Ubytování a strava

Celá akce se uskuteční v indiánském kempu u břehu Labe. Přespání bude v týpí, kde v každém mohou přespat 4 osoby. Je tam i zázemí, sprchy, deky, wc, kuchyňka aj. a energie k nezaplacení.

V ceně je i celodenní občerstvení, ale navečer půjdeme na večeři /každý si v restauraci platí útratu sám/do 100 m vzdáleného bistra a pak budeme pokračovat posezením u ohně a rituálem.

  • Datum: 15. června /sobota/- 16. června 2024 /neděle/  V sobotu začínáme v 11:00 do 22:00. Druhý den vás čeká bohatá snídaně, rozloučení a rozjezd domů.
  • 🌿 Místo konání: Lounky, Roudnice nad Labem (dobrý dojezd vlakem z Prahy a poté do vesnice busem). Přesnou cestu vám popíšu v emailu.

Cena: 2800,-/částku 1500,- je třeba zaplatit předem jako rezervaci, zbytek se doplácí na místě setkání/

V ceně je ubytování, má péče a maličkost, celodenní občerstvení a nápoje, něco na gril a bohatá snídaně na druhý den.

Místo setkání