Kurz výkladu karet Lenormand

/kurz je pouze pro ČR z důvodu zasílání knihy na adresu Českou poštou/

Tento kurz vás naučí, jak pracovat s kartami Lenormand, které vám pomohou lépe porozumět vašim životním situacím a poskytnou vám cenné rady pro vaše rozhodnutí. Kurz je navržen tak, aby vyhovoval jak úplným začátečníkům, tak mírně pokročilým ve výkladu karet. Během 5,5 hodinového kurzu se naučíte teoretické základy práce s kartami, významy jednotlivých karet pro různé oblasti života a praktické techniky výkladu karet pomocí ukázky výkladu karet. Obdržíte odkaz, kde si podle svých časových možností můžete kdykoliv video kurz zhlédnout po neomezeně dlouhou dobu. 

Ruzovy Post Na Instagram Sleva Vyprodej Maloobchod Zdarma

Co vám online kurz výkladu karet přinese?

VZTAHY A LÁSKA V LENORMANDU

PRŮVODCE PRO VÝKLAD KARET
NA PARTNERSKÉ VZTAHY A LÁSKU 

Láska a vztahy je to, co ve výkladu karet zajímá devět lidí z deseti. Všichni, co karty Lenormand znají, tak vědí, že karty mají mnoho významů a kombinací, ale i to, že některé kombinace, které jsou zažité, jdou hůře spojit právě se vztahy.

Co se dozvíte v knize:

  • významy karet pouze pro vztahovou oblast a popis citu blízkých pro vztahové výklady karet
  • kombinace 36 karet Lenormand výhradně pro lásku a vztahy
  • 30 výkladů karet, které by vám měly dopomoci se ve své vztahové situaci zorientovat a nebo naučit se vykládat na různé typy vztahů – na budoucí vztahy, po rozchodu, na počátku, na celkový vývoj, milenecké trojúhelníky aj.

Počet stran: 180, měkká vazba ISBN: 978-80-908425-0-2, EAN:  9788090842502

Cymera 20211127 113154 A51c34a69f647a1c711ddc3b8e30c6fb

K napsání této publikace jsem se rozhodla po delší době, kdy jsem od osob, které se Lenormand učili, slýchala: „Ale, jak mám vyložit na vztah, když mi to v té knize (na internetu) píše, že kombinace znamená výpověď v práci nebo koupě domu“. Příklady jsem uvedla nahodile, ale nějak takto konverzace probíhala a je tomu tak, že některé kombinace karet opravdu pro začátečníka nemohou dávat smysl.

Fgh Bdf1b7d825b4fbd00c78df428e31b25b

Dárek 2 ebooky zdarma ke kurzu

kurz výkladu karet

Lenormand na dosah ruky

Významy karet Lenormand, kombinace a postupy výkladu karet, včetně velké tabule.

Pink And White Healthy Drinks Facebook Feed Ad 8
  • Duchovno a duševní rozvoj v Lenormandu – Hvězdy a její kombinace/Nové začátky v Lenormandu – karta Dítě/Tipy, jak rozpoznat partnerské problémy ve velké tabuli/Emoce v Lenormandu/Ztracené předměty v Lenormandu – kde hledat?

Střípky karet Lenormand

Pikové karty v Lenormand/Nevěra v Lenormandu/Ano – Ne Lenormand/Kdy se vám ozve/Mini tabule Lenormand/Lež v Lenormandu – Liška a její kombinace indikující lži a jejich podobu a původ

Cena: 2490,- 2190,- /kurz je pouze pro ČR z důvodu zasílání knihy na adresu Českou poštou/