Výklad karet, který vám nastíní, zde je mezi vám možný návrat po rozchodu

Rozchod s partnerem může být jedním z nejbolestivějších a nejtěžších období v životě. Pocity ztráty, smutku a nejistoty vás mohou pohltit a způsobit, že se budete cítit ztracení a bezradní. Možná si neustále kladete otázky jako: „Proč se to stalo? Co jsem mohl(a) udělat jinak? Je možné, že se k sobě ještě vrátíme?“ Tyto myšlenky vám nedají spát a brání vám v tom, abyste se posunuli dál a začali novou kapitolu svého života

Výklad karet pro rozchodu vám ukáže další vývoj. Představte si, že máte jasno v tom, co se ve vašem vztahu stalo, jaké byly důvody rozchodu a jaké jsou šance na obnovení vztahu. Místo nekonečného přemýšlení a trápení se nad tím, co bylo a co bude, máte najednou jasný obraz o tom, co si váš partner myslí a cítí, a co byste měli udělat pro to, abyste ho získali zpět – pokud to ještě má tedy smysl. Tato jistota vám umožní uvolnit se od bolesti minulosti a zaměřit se na budoucnost – ať už společnou, nebo samostatnou.

Co k vám partner cítí, co chce, nechce ● Na čem vztah stál, co pro vás oba znamenal ● Zda jsou relevantní důvody partnerova návratu a zda tam možnost je ● Co máte dělat, čím se ho snažit získat zpět (je-li šance) ● Čeho můžete maximálně dosáhnout a čeho dosáhnout nelze ● Zda se k sobě vrátíte a zda to bude pro vás dobré.

Písemný výklad karet – doba dodání od připsání platby na účet – do 10 – 14 dnů – 589,-

Expres výklad do 24 hod: 899,– písemný výklad

V případě zkrácené lhůty výkladu karet do 24 hodin doporučuji provedení okamžité platby, jinak se vám prodlouží čekací lhůta na výklad karet o víkendy, svátky apod.

U zahraniční platby počítejte s převodem min. 2 dny, což je předpoklad, že výklad do 24 hodin, dorazí cca za 3 dny.

Info: V případě nedoručení platby do 5 dnů (splatnost je do 3 dnů + případně 2 dny na platby z ciziny) po objednávce je vaše objednávka nenávratně stornována a případné zpožděné platby vráceny zpět.