O mně

Jmenuji se Lucie Špindlerová a výkladem karet se zabývám přes 16 let. Specializuji se na vztahové poradenství pomocí výkladu karet, ale i celkové nasměrování do budoucna. Při práci používám především karty Lenormand, cikánské, tarot a Osho. Jako jedna z mála v ČR se věnuji hlubokému čtení run. Napsala jsem několik knih o kartách Lenormand a poskytuji i kurz výkladu karet.

Pracuji také jako životní poradce a sestavuji kurzy a akce pro seberozvoj a překonání životních milníků a potíží. Můžete u mě požádat o životní poradenství a popostrčení ve svém životě. Moje cesta životem se vždy opírala o práci s lidmi, ať již v pozici ve vzdělávání dospělých, přes testování a typologii osobnosti na pozicích v oblasti lidských zdrojů. Mé zkušenosti se opírají nejen o praktické zkušenosti, ale i o široký záběr na poli duševního zdraví.

Během dálkového studia andragogiky v Olomouci, jsem prošla kurzem Strategic Life Coachingu v Irsku a v roce 2016 a 2018 výcvikovými kurz osobního rozvoje a vztahového poradenství. V rámci své práce řeším i léčení vnitřního dítěte, protože věřím, že spousta našich blokád pochází z nezpracovaných emocí z útlého věku. Pracuji se skupinami, i jednotlivci. Věnuji se i muzikoterapii pomocí křišťálových mís.

Ve své profesní praxi se zaměřuji na poskytování individuální terapie NLP a preferuji využívání metody práce s vnitřními částmi (Internal Family Systems). Tyto přístupy vycházejí z přesvědčení, že každý jednotlivec nese v sobě zdravé jádro, esenci, která představuje zdroj jeho životní síly, kreativity, radosti, uzdravujícího potenciálu a zdravého sebevědomí. Každá z těchto terapeutických metod disponuje svými vlastními cestami a nástroji, jak lépe nasměrovat klienta k jeho vnitřní esenci.

Bc. Lucie Špindlerová

náměstí Přátelství 1518/4, 102 00, Praha 10 – Hostivař

IČO 74846396