Konzultace NLP

Mé milé klientky, už nemám opět kapacitu na individuální konzultace. Když někdo vystoupí je již nahrazen někým, kdo dlouho čekal. Můžete se však se mnou propojit i na mých veřejných akcích, kde se sdílejí i vaše témata.


Pokud… přitahujete nezdravé vztahy a bojujete s nastavením hranic
Pokud… se cítíte zaseknutí nebo zmatení a potřebujete strategii, jak se posunout vpřed
Pokud jste… unaveni přijímáním méně, než si zasloužíte ve vztazích
Pokud… je pro vás obtížné říci „ne“ a prosadit své potřeby
Pokud… bojujete se svým hlasitým vnitřním kritikem, který podkopává vaše úsilí
Pokud… máte potíže s rozhodováním
Pokud… řešíte tíživou situaci, rozchod, bolestný vztah

Jak konzultace probíhají?

Můžeme se spojit přes video či telefonní hovor, kde spolu probereme vše, co vás tíží a nasměruji vás na správný kurz. Není to však o tom se pouze vypovídat, ale najít jádro potíží. Nesmíte zapomínat, že vy sami musíte být otevření přijmout změnu, chtít se zbavit omezujících přesvědčení a i vy sami jste ve výsledku strůjcem svého posunu. Pokud budeme sedět se založenýma rukama a nic pro svou změnu neuděláme, nic se nezmění.

V případě zájmu o naši spolupráci mě prosím kontaktujte přes objednávkový formulář níže, kde můžete popsat ve zkratce své potíže a já se s vámi do dvou dnů spojím a dohodneme další postup.

Jsem tu pro ty z vás, kdo věříte, že změna je možná a jste ochotni vynaložit energii, abyste dosáhli celoživotních výsledků. Věřím, že naše cíle a sny jsou stejně individuální jako my.