Srdečně vás zvu na jedinečný celodenní workshop, který se zaměří na transformaci vztahových vzorců a otevření cesty k plnohodnotnému a zdravému vztahu se sebou a s ostatními. Při těchto akcích vzniká nádherná energie propojení, kdy se mnohdy otevírají nová přátelství a nebo vnitřní transformace.

Máte pocit, že jste jako magnet přitahováni k nestabilním jedincům, polovičním vztahům?
Máte pocit, že jste zaseklí na místě a máte tendenci dívat se do minulosti? Máte stále v mysli bývalou lásku a nejste schopni se posunout? Chybí vám sebedůvěra a v rámci partnerských a mezilidských vztahů vás to paralyzuje? Nevěříte druhým? Jestli vnímáte, že se ve vztazích, ale i svém životě točíte v kruhu, pak je toto setkání pro vás.

říjen
2024
10:00 – 18:00

Cesta k lásce skrze sebelásku

Naše vztahy s okolním světem začínají u vztahu k sobě. Pokud nejsme schopni poskytnout si dostatek bezpodmínečné lásky, může to ovlivnit náš energetický stav a narušit schopnost vytvářet zdravé vztah.

Během workshopu budeme pracovat s nástroji pro sebepoznání, meditacemi a terapeutickými cvičeními. Vytvoříme důvěrný prostor pro sdílení a podporu.

Š

Pohodlné oblečení, tenká deka, občerstvení na den, vodu /káva, čaj, džusy bude k dispozici/

Cena: 1890,-

OBSAZENO

„Na mých setkáních aktivně využívám metody NLP a IFS, zaměřuji se na práci s konceptem vnitřního dítěte a integruji muzikoterapii s použitím křišťálových mís.“

— Lucie „Gormal“ Špindlerová